reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10 Pro Plus Game Turbo

Xiaomi Mi 10 Pro Plus ile eşi görülmemiş bir GPU imkanı sunulacak

Xiaomi Mi 10 Pro üstüne yolda olan Xiaomi Mi 10 Pro Plus modelinde  Game Turbo isimli daha önce görülmemiş bir imkan olacak.

Sürekli gündeme gelen Xiaomi Mi 10 Pro Plus, biliyorsunuz ağustos ayında resmi olarak lanse edilecek telefonlar arasında yer alıyor. Bir amiral gemisi olan Mi 10 Pro Plus, gücünü Snapdragon 865 Plus değil normal Snapdragon 865 işlemciden alıyor. Son sızıntılara göre buna rağmen telefon gerçekten çok yüksek bir performansa sahip. Model için sızan AnTuTu sonucu, telefonun 687 bin puan ile Snapdragon 865 Plus işlemcili Asus ROG Phone 3‘ü dahi ciddi şekilde geride bıraktığını gösteriyor. Modelin işlemcisiyle bağlantılı önemli bir detay daha bulunuyor. O da Game Turbo oluyor. Söylendiği kadarıyla Qualcomm ve Xiaomi ortaklığıyla geliştirilen bu özellik / yazılım, kişilerin yerleşik GPU’yu yani grafik birimini özelleştirmesine imkan tanıyor. Bunun telefon tarafında eşi görülmemiş bir şey olduğu aktarılıyor. Game Turbo ile kullanıcıların GPU frekansını dahi ayarlayabileceği söyleniyor. Aynı zamanda kişilere hemen aşağıda görebileceğiniz gibi bazı grafik ayarlarını özelleştirme seçeneği de bulunuyor. Bu da Mi 10 Pro Plus özelinde gerçekten çok ilginç görünüyor. Biliyorsunuz artık telefonların GPU’ları için Play Store’dan güncelleme de gönderilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10 Pro Plus çok ses getiriyor

Daha önce sızdığı kadarıyla 12x optik zoom sunan bir kamera ile 120 Hz 6,67 inç FHD+ AMOLED ekranla yolda bulunuyor denilen Mi 10 Pro Plus, arkasında duyduğumuz kadarıyla 100 megapiksel üstünde bir ana kamera taşıyor. 60W hızlı şarj desteğine sahip telefon artık hiç olmadığı kadar ses getiriyor.

İlgili Video