reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10T Pro

Xiaomi Mi 10T Pro için ortaya çıkan ilk iddialı fiyat etiketi

Çok yakında firmadan Xiaomi Mi 10T serisi geliyor. İşte bu telefonlardan Xiaomi Mi 10T Pro için bir fiyat etiketi sızdırılmış durumda.

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan Mi 10T, Mi 10 Lite ve Xiaomi Mi 10T Pro modellerinden biliyorsunuz en çok en üstteki Mi 10T Pro dikkat çekmişti. Bu modelin en son 5.000 mAh pile, 144 Hz yenileme hızına ve 108 megapiksel ana kameraya sahip olacağı aktarılmıştı. Arkasında dörtlü bir kamera sistemi yer alacak telefon, eğer kaynaklar haklıysa yurt dışında 476 dolarlık bir fiyata sahip olacak. Gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak bir model için 476 dolarlık fiyat gerçekten çok iyi bulunuyor. Bu arada Türkiye pazarında da beklenen telefonlardan Mi 10T hakkında da bazı bilgiler elimizde bulunuyor. Aktarıldığı kadarıyla Mi 10T modelinin de Mi 10T Pro gibi FHD+ çözünürlükte 144 Hz ekrana sahip olduğu aktarılıyor. Ancak burada Mi 10T Pro gibi OLED değil LCD ekran kullanılıyor. Parmak izi sensörleri yanlarında olacak denilen telefonlardan Mi 10T’de Snapdragon 732G işlemci kullanılacak gibi görünüyor. Mi 10T’nin ana kamerası da 64 megapiksel olacak deniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10T ve eğer gelirse Mi 10T Pro Türkiye pazarında ses getirebilir

Çok yakında lanse edilecek telefonlar gerçekten oldukça merak ediliyor. Ailenin “Lite” üyesi hakkında ise şimdiye kadar hiç bilgi gelmiş değil. Türkiye pazarına Mi 10 Lite modelinin de geleceği düşünülüyor ve potansiyel düşük fiyatıyla en geniş kitleye ulaşacak telefon da o olacak izlenimi oluşuyor.

İlgili Video