reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 10T Pro

Türkiye’de de satılacak Xiaomi Mi 10T serisinden son detaylar

Xiaomi imzalı üç yeni model yolda. Çok yakında firmadan Xiaomi Mi 10T serisi geliyor. İşte telefonlar hakkında ortaya çıkan son detaylar;

Kısa süre önce ortaya çıkan Xiaomi Mi 10T, Mi 10 Lite ve Mi 10T Pro modellerinden en çok en üstteki Mi 10T Pro dikkat çekmişti. Bu modelin en son 5.000 mAh pile, 144 Hz yenileme hızına ve 108 megapiksel ana kameraya sahip olacağı aktarılmıştı. Arkasında dörtlü bir kamera sistemi yer alacak telefon için kısa süre önce de yukarıda görebileceğiniz fotoğraflar sızdı. Ön yüzünde bir ekran deliği taşıyan Mi 10T Pro kadar normal Mi 10T modeli de merak ediliyor. İşte bu modelin de Mi 10T Pro gibi FHD+ çözünürlükte 144 Hz ekrana sahip olduğu aktarılıyor. Ancak burada OLED değil LCD ekranlar kullanılıyor. Bu biraz üzücü duruyor ancak fiyatın düşük olacağına işaret ediyor. Parmak izi sensörleri yanlarında olacak denilen telefonlardan Mi 10T Pro gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak deniyor. Normal Mi 10T’de ise Snapdragon 732G kullanılabilir gibi görünüyor. Ancak bunların henüz netlik kazanmadığı belirtiliyor. Mi 10T’nin ana kamerası da 64 megapiksel olacak bilgisi de elimizde yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 10T ve Mi 10T Pro Türkiye pazarında ses getirebilir

Ancak bunun için telefonların biraz uygun fiyatlı olması gerekiyor. En azından fiyat-performans konusunda rakiplerini geçmesi gereken telefonlar, şu an oldukça fazla merak uyandırıyor.

İlgili Video