reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi 9S 5G

Xiaomi Mi 9S 5G için ortaya çıkan iddialı fiyat gelişmesi

Son dönemde sık sık karşımıza çıkan Xiaomi Mi 9S 5G, söylendiği kadarıyla fiyatıyla ciddi şekilde ses getirecek bir konumda bulunuyor.

Xiaomi Mi 9 ailesi hali hazırda oldukça geniş. İşte bu aileye yakında Xiaomi Mi 9S 5G modeli de geliyor. Firmanın ikinci 5G’li modeli olacak akıllı telefon, söylendiği kadarıyla 530 dolardan daha aşağıya satılacak. Bu açıdan en uygun 5G’li akıllı telefon modeli olacak denilen Mi 9S 5G, fiyat konusunda gerçekten beklentileri aşarak oldukça iddialı geliyor. Çin pazarında 530 dolara satılan iQOO Pro 5G’yi (Görsel üstte) ciddi şekilde unutturacak gibi görünen yeni amiral gemisi, merak uyandıran cihazlar arasına yerleşiyor. Telefonun nasıl görüneceği henüz bilinmiyor. Ancak büyük ihtimalle ince çerçeveler ile damla çentik bir araya geliyor. Firmanın Mi 9 ailesinde 2019 tasarım dili genelde bu çizgide devam ediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi 9S 5G hakkında başka neler biliyoruz?

İlk olarak bu modelin 5G olmayan normal Mi 9S versiyonun da gelebileceği söyleniyor. Diğer detaylara baktığımız zamansa 5G’li versiyon 6,39 inç boyutunda QHD bir AMOLED ekran taşıyor ve 45W hızlı şarj destekli 4.000 mAh pille geliyor. Model gücünü ise yeni 7 nm Snapdragon 855 Plus işlemciden alıyor. Ana kamerasına OIS yani görüntü sabitleme özelliği de bulunacak telefon, resmi olarak eylül ayında tanıtılacak deniyor. Modelde çift SIM kartın olacağı ve 5G için Qualcomm X50 5G modem kullanacağı gelen bilgiler arasında yer alırken, telefonun en üstte 12 GB RAM + 512 GB depolama sunacağı da sızıntılarda görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı saati