reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Compact Bluetooth Speaker 2

Xiaomi Compact Bluetooth Speaker 2 kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden düştü [Mart 2024]

Xiaomi Compact Bluetooth Speaker 2 kablosuz hoparlörün fiyatı yeniden düştü. Ufak boyutuyla öne çıkan hoparlör aynı zamanda bütçe dostu bir kablosuz hoparlör. Mobil cihazlara Bluetooth 4.2 bağlantısıyla iletişim kurabilen hoparlörün frekans tepki aralığı ise 200-18.000 Hz.

Xiaomi Compact Bluetooth Speaker 2  modelindeki ses yüzde 80 olduğunda 6 saate kadar kullanım imkanı sağlıyor. Daha yüksek ses seviyesinde pil ömrü daha kısa sürede bitiyor. Kullanıcılar hoparlörün pilini akıllı telefonlarından kontrol edebiliyor. Pil kapasitesi 480 mAh olan hoparlör A2DP, AVRCP ve SPP profillerine destek veriyor. MicroUSB bağlantısı üzerinden şarj edilebilen hoparlör ufak bir boyuta sahip olsa da güçlü ses performansıyla dikkat çekiyor. Kullanıcılar bu Compact Bluetooth Speaker 2 modelini çantalarının arkasına takabilecekleri gibi bisikletlerinde de kullanabiliyor. Hoparlörde bununla birlikte dahili mikrofon da yer alıyor. Mikrofon sayesinde kullanıcılar telefonlarına gelen aramaları direkt hoparlör üzerinden cevaplayabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Compact Bluetooth Speaker 2 kablosuz hoparlörün kampanyalı fiyatı ne kadar?

Hoparlörün üzerinde yer alan fiziksel tuşlar sayesinde kullanıcılar hoparlörü kolay bir şekilde kontrol edebiliyor. Hoparlörün fiyatı bir satış kanalında 328 TL‘ye geriledi.  Beyaz renkli bir gövdeye sahip olan hoparlör kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alınabiliyor. Uygun fiyatlı bir kablousuz hoparlör arayışındaysanız bu modeli tercih edebilirsiniz. Yeni kampanyaları da aktarmaya devam edeceğiz.

xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın