reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Smart Air Fryer

OLED ekranla gelen Xiaomi Mi Smart Air Fryer için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Xiaomi Mi Smart Air Fryer için yeni bir indirim fırsatı var. Türkiye’de en çok satan yağsız fritözlerden biri olan cihaz beyaz renkli bir gövde rengine sahip.  Geleneksel fritöz cihazlarına kıyasla daha az yağ kullanarak yiyecekleri pişirebilen yağsız fritöz bunun için hava dolaşımından yararlanıyor.

Kızartma haricinde ızgara, fırınlama ve pişirme gibi çeşitli pişirme yöntemlerini de destekleyen cihazda OLED ekran bulunuyor.  Kullanıcılar Xiaomi Mi Smart Air Fryer  modelindeki bu ekran üzerinden sıcaklığı kolay bir şekilde ayarlayabiliyor. Sıcaklığı 40 derece ila 200 derece arasında ayarlanabilen Mi Smart Air Fryer, 3,5 litrelik bir hacim sunuyor. Çift hızlı fanın tercih edildiği cihaz donmuş gıdaların buzunu çözebiliyor. Meyveleri kurutma ve sebzeleri fermente etme özelliğine sahip olan Mi Smart Air Fryer’ın ısıtma gücü ise 1.400 watt. Cihaz içinde hızlı sıcaklık artışı ve daha dengeli ısı dağıtımı sağlayarak pişirme süresini kısaltıyor. 24 saate kadar pişirmeyi destekleyen fritöz 7 katmanlı kompozit kızartma sepetiyle geliyor. Sepet çift katmanlı ve yapışmaz PTFE kaplama sayesinde aşınmaya karşı dayanıklı. Kullanıcılar bu sepeti kolay bir şekilde temizleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Smart Air Fryer çok sayıda tarifin yapılmasına da destek sağlıyor

Xiaomi Mi Smart Air Fryer’da 100’den fazla akıllı tarif bulunuyor. Cihaz Mi Home uygulamasıyla uyumlu şekilde çalışıyor. Fritözün indirimli fiyatı ise 1.999 TL. Cihaz akıllı asistanlara da destek veriyor.  Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla ayda 352 TL ödeyerek de satın alabiliyor.

Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın