reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi TV Box S 2

Google TV destekli Xiaomi Mi TV Box S 2. nesil için BİM kampanyası duyuruldu [5 Ocak 2024]

Google TV destekli Xiaomi Mi TV Box S 2 için BİM fırsatı açıklandı. Medya oynatıcısı akıllı telefonlarda veya tabletlerde kullanılan uygulamaları ve oyunları televizyonlara taşıyor.

Cihazın bağlantı noktalarına bakıldığında yeni modelde bir önceki cihazda olduğu gibi HDMI , USB 2.0 ve Ethernet bağlantıları yer alıyor. Yeni modeli selefinden ayıran en önemli yeniliklerden biri Xiaomi TV Box S 2.nesil modelinin HDMI 2.1’a destek vermesi. Bir önceki modelde HDMI 2.0a bağlantısı kullanılıyordu. HDMI 2.1’a bakıldığında yeni bağlantı teknolojisi HDM 2.0a’dan daha geniş bant genişliği sunuyor. İletim bit hızı açısından da yeni bağlantı özelliği daha iyi performansa katkıda bulunuyor. Cihazla birlikte kutu içeriğinden uzaktan kumanda da çıkıyor. Selefinde yer alan uzaktan kumandayla benzer bir forma sahip olan yeni kumandada Xiaomi TV uygulamasına ulaşmak için bir tuş yer alıyor.  Kumanda da ayrıca popüler video servislerinden Amazon Prime Video, Netflix ve YouTube için kısayol tuşları da bulunuyor. Bu sayede bu video servislerine hızlı bir şekilde ulaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi TV Box S 2 modelinin BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Kumandada ayrıca uygulamalara hızlı erişmek için de bir tuş var. Google Asistan’a ulaşmak için de bir tuşun bulunduğu kumanda da ayrıca ana ekrana ulaşmak için de bir tuş karşımıza çıkıyor. Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz, 5 Ocak‘ta BİM’de satışa çıkacak. Cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.649 TL olacak. Cihazın detaylı incelemesini buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Xiaomi

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın