reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Go

Xiaomi’nin ilk Android Go telefonu Redmi Go için önemli detay

Akıllı telefon sektörünün önemli ismi Xiaomi, ilk Android Go telefonu Redmi Go için önemli bir gelişme ile gündemde. İşte ortaya çıkan ilk bilgiler.

Android Go temelli akıllı telefonlar arasına yakın zamanda Xiaomi Redmi Go da dahil olacak gibi görünüyor. Kısa süre önce IMDA, FCC ve EEC’de kayıt altına alınan telefon, çok yakında lanse edilecek izlenimi yaratıyor. Bu kayıtlara göre model, Android 9 Pie (Go Edition) üzerinde çalışıyor. Temel ihtiyaçları fazlasıyla iyi şekilde sunmaya odaklanan Android Go altyapısı, kullanıcılar tarafından oldukça beğeniliyor. Bu sürece Google’ın özel Go uygulamaları da büyük katkı sağlıyor. Söylendiği kadarıyla 1 GB RAM‘e sahip olacak (Go altyapısı için yeterli) Xiaomi Redmi Go, 6 inç’ten daha ufak bir ekranla geliyor deniyor. 100 euro altında satılacak denilen akıllı telefonun henüz nasıl görüneceği ise bilinmiyor. Ancak düşük seviye olduğu için bir çentik beklentisi bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Go öne çıkabilir mi?

Evet çıkabilir. Çok uygun fiyata akıcı bir deneyim sunan her akıllı telefonun sektörde büyük bir şansı bulunuyor. Güzel bir tasarımla harmanlanması halinde Redmi Go’nun ciddi şekilde ses getireceği tahmin ediliyor. Firma, fiyat performans oranı yüksek akıllı telefonları üretmeyi herkesten iyi biliyor.

Not: Görsel temsilidir.

İlginizi Çekebilir

Samsung’un yeni akıllı telefon arayüzü