reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi X
Xiaomi Redmi X

Bütçe dostu amiral gemisi Xiaomi Redmi X için en önemli detay belli oldu

28 Ocak 2019

Redmi markasının ilk amiral gemisi için heyecanı artırıyor. Karşımıza Xiaomi Redmi X adıyla çıkacak telefon, çok yakında geliyor.

Xiaomi’nin alt markası haline gelen Redmi, biliyorsunuz gündeme sürekli olarak Redmi 7, Redmi Note 7, Redmi Note 7 Pro ve Redmi Go ile gündeme geliyor. Ancak firmadan bir de amiral gemisi geliyor. Direkt olarak Xiaomi Redmi X olarak isimlendirilecek telefon, sıza poster doğruysa 15 Şubat tarihinde lanse ediliyor. Bu açıdan çok yakında karşımıza çıkacak cihaz, biliyorsunuz fiyat performans konusunda çok iddialı duruyor. Yaklaşık olarak 370 dolar fiyat etiketine sahip olacak telefonun, gücünü Snapdragon 855 işlemciden alacağı tahmin ediliyor. Burada tahmin ediliyor diyoruz çünkü bu konuda bazı farklı bilgiler de bulunuyor. Telefonun Snapdragon 710 işlemciyle geleceği yönünde kesin olmayan detaylar paylaşılıyor. Bunların doğru olmadığı ya da farklı bir amiral gemisinin yolda olabileceği düşünülüyor. Her durumda Redmi markasından 2019 için dikkat çeken akıllı telefonlar yolda bulunuyor.

Xiaomi Redmi X
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi X hakkında başka neler biliyoruz?

Modelin daha önce duyduğumuz kadarıyla 6,3 inç ekrana ve 4.000 mAh pile sahip olacağı belirtiliyor. 3.5 mm kulaklık girişi bulunmayan telefon, bağlantı tarafından USB Type-C kullanıyor. Çiftli arka kamerasının merkezinde gerçek 48 megapiksel Sony IMX586 sensör yer alacak akıllı telefon, ekrana entegre parmak izi sistemini de aktif olarak benimseyecek.

İlginizi Çekebilir

Bu da firmanın ilk katlanabilir akıllı telefonu