reklamı kapat

POPÜLER

Tp Link TL-WR941HP
Tp Link TL-WR941HP
Tp Link TL-WR941HP

TP-Link’ten yeni nesil yönlendirici: TL-WR941HP

TP-Link, güçlü antenleriyle geniş Wi-Fi ağı oluşturmayı sağlayan ve fiyat/performans özellikli yeni yönlendiricisini satışa sundu. 

450 Mbps kablosuz hıza sahip olan TP-Link TL-WR941HP, büyük ve güçlü antenleri ile dikkat çekiyor. Bu sayede geniş evlerde her noktada güçlü bir Wi-Fi ağı oluşturan ürün, aynı zamanda üç farklı modu ile ‘hepsi bir arada’ ağ çözümü.

TP-Link TL-WR941HP, yüksek alıcı gücüne sahip üç adet anteni ile uzun mesafelerde daha güçlü ağ oluşturuyor. 9 dBi gücündeki harici antenleri ile evin her noktasında stabil bir Wi-Fi bağlantısı sağlıyor. Üründe yer alan bağımsız süper güçlü amplifikatörler, 1.000 mw’ye kadar çok yüksek güç çıkışı yapıyor. Normal bir yönlendiriciye kıyasla beş kat daha fazla iletim gücü anlamına gelen bu hız, Wi-Fi sinyallerinin duvar ve diğer engellerden etkilenmeyecek kadar güçlü olmasını sağlıyor. Bu güçlü antenler ile yönlendiricinin kapsama alanı açık alanda 929 metrekareye ulaşabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link’in yeni yönlendiricisi güçlü Wi-Fi kapsama alanı özelliğinin yanında birden fazla moda sahip. Bir evin Wi-Fi konusundaki gereksinimlerini tek bir kutu ile karşılayan ‘hepsi bir arada’ bir ağ çözümü olan TL-WR941HP’de yönlendirici (router) modunun yanı sıra menzil genişletici (range extender) ve erişim noktası (access point) modları da bulunuyor. Bu farklı işlevleri sayesinde çok sayıda cihazın Wi-Fi’a bağlandığı geniş evlerin ağ konusundaki ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor.

TP-Link TL-WR941HP’nin Türkiye fiyatı ne kadar?

TP-Link TL-WR941HP, TP-Link’in iOS ve Android destekli Tether uygulaması sayesinde hem kolay kuruluyor hem de akıllı telefonlarda rahatlıkla yönetilebiliyor. Tam bir fiyat/performans ağ çözümü olan ürünün tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 76 dolar.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm