reklamı kapat

POPÜLER

TP-Link

TP-Link’ten oyun tutkunlarına özel ağ cihazları

TP-Link’in oyuncuların gereksinimi olan farklı çözümleri de bulunuyor. Hem kablolu hem kablosuz ağ bağlantısını tercih eden oyun severler için her soruna yönelik birden fazla ürün ile çözüm sunuluyor.

Oyuncular için geliştirilen TP-Link Archer C5400X veya Archer C5400 modelleri, oyun severlerin tüm gereksinimlerine uygun yönlendiriciler. Güçlü ama biraz daha uygun fiyatlı yönlendirici tercih eden kullanıcılar ise TP-Link Archer C3150 modelini kullanabiliyor. Bu güçlü yönlendiriciler ile oyun oynarken evde başka birinin aynı anda HD film indirmesi sorun olmuyor; oyun keyfi hızını kesmeden devam edebiliyor.

Online oyun severler farklı kablolu ürünleri ağa dahil etmek için ağ anahtarı (switch) denilen ürünlere de gereksinim duyuyorlar. TP-Link’in bu konuda da çok sayıda çözümü bulunuyor. Bunlar arasında ev kullanıma uygun ve oyun severlerin ihtiyacını karşılayacak model ise TL-SG116. Her hangi bir yapılandırma gerektirmeden tak&çalıştır özellikli bu ağ anahtarı, 16 adet yüksek hızlı Ethernet girişi ile bir evin ihtiyacına fazlasıyla yeterli. Gigabit bağlantı sunan ve bu sayede oyunların gerektirdiği yüksek ağ bağlantısını sağlayan ürün, enerji tasarrufu özelliği ile de daha az elektrik tüketiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TP-Link’ten kablosuz bağlantıyı tercih edenlere farklı çözümler

TP-Link’in kablosuz bağlantıyı tercih eden oyuncular için de çok farklı çözümleri bulunuyor. Örneğin, katlı bir evde yaşayan ve her katta, her bölümde internete bağlanmak isteyen ama kablo çekerek görüntü kirliliği oluşturmak istemeyenler için en ideal çözüm powerline adaptörler. Elektrik hattını internet hattı haline getiren bu ürün grubu içinde oyuncular için ideal olan modellerden biri TL-WPA9610KIT. Hem kablolu hem kablosuz bağlantı desteği sunan bu ürün ile elektrik prizi olan her yere interneti taşımak ve ister kablolu ister kablosuz bağlanarak oyun keyfini evin her yerinde sürdürmek mümkün.

HomePlug AV2 teknolojisine sahip bu ürün ile 2.000 Mbps’ye varan hızlara ulaşılabiliyor. 2×2 MIMO, çift bant gibi gelişmiş teknik özelliklerinin yanında son derece kolay bir kullanıma da sahip olan ürün rahat taşınması nedeniyle sık yer değiştirenler, kiracılar vb için de uygun bir ağ çözümü.

İlginizi çekebilir

Elektrik priziyle Wi-Fi sorununa çözüm