reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Redmi Note 7

Xiaomi Redmi Note 7 izinden gidecek amiral gemisinden heyecanlandıran açıklama

Xiaomi Redmi Note 7, Xiaomi’nin alt markası haline gelen Redmi’nin ilk modeli. Ancak firmadan bir amiral gemisi de yolda bulunuyor. İşte bu model için önemli bir açıklama var.

147 dolar başlangıç fiyatı bulunan Xiaomi Redmi Note 7, biliyorsunuz inanılmaz bir hızda satıyor. Türkiye’deki ikinci el alışveriş sitelerinde de satılan telefon, büyük merak uyandırıyor. İşte bu akıllı telefon modeline ek olarak Redmi’den Redmi Note 7 Pro ve bir amiral gemisi akıllı telefon da geliyor. İşte bu merak edilen amiral gemisi, Redmi’nin üst düzey yetkilisinin açıklamasına göre kesin olarak Snapdragon 855 işlemci üzerine kuruluyor. 7 nm üretim sürecinden çıkan işlemci, biliyorsunuz 20 Şubat tarihinde tanıtılacak Mi 9 modelinde de yer alıyor ve oldukça yüksek performans getiriyor. Xiaomi Redmi Note 7 gibi uygun fiyatlı olacağına kesin gözüyle bakılan Redmi amiral gemisi, çok yakında karşımıza çıkacak gibi görünüyor. Akıllı telefon pazarını eklediği fiyat performans ürünleriyle şaşırtan firma, bunu Redmi markasıyla çok daha iyi hale getirmek istiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Redmi Note 7 teknik detaylarını hatırlarsak

Modelde 6,3 inç 19.5:9 Full HD+ bir ekran yer alıyor. Gücünü Snapdragon 660 işlemciden alan telefon, 4.000 mAh gibi büyük bir pile sahip. Bağlantı tarafında USB-C kullanan ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunan Redmi Note 7, kamera tarafında çok iddialı görünüyor. Modelin arkasında 48 megapiksel + 5 megapiksel çiftli kamera sistemi yer alıyor. Buradaki 5 megapiksel kamera derinlik bilgisi yakalama görevini üstleniyor. F1.8 diyafram değerine sahip Samsung GM1 sensörlü 48 megapiksel kamera, düşük ışıkta çözünürlüğü 12 megapiksel seviyesine getirerek piksel boyutunu büyütüyor ve çok temiz sonuçlar verebiliyor.

İlgili Video