reklamı kapat

POPÜLER

Lenovo ThinkPad Z13

Yakışıklı, dayanıklı ve güçlü dizüstü bilgisayar arayanlara; Lenovo ThinkPad Z13 incelemesi

Dayanıklı tasarımı, güçlü performansı ve Full HD çözünürlüklü web kamerasıyla fark yaratan Lenovo ThinkPad Z13, AMD’nin Ryzen 7 Pro 6850U işlemcisiyle geliyor. Üretkenliğe önem veren kullanıcıları hedef alan bilgisayarın merak edilen detayları mercek altında.

En son incelediğimiz Lenovo Yoga Slim 7 Carbon‘un ardından bu kez ofisimizin yeni konuğu Lenovo ThinkPad Z13 oldu. Lenovo’nun popüler dizüstü bilgisayar serisi olan ThinkPad, dayanıklı ve güçlü performans sunan modeller piyasaya sunuyor.

Yaklaşık 18 yıl önce IBM’den bu markayı bünyesine katan Lenovo, beyaz yaka tabir edeceğimiz kullanıcılara şık bilgisayarlar üretiyor. Karakteristik hatlarıyla göze çarpan ThinkPad modelleri sağlam gövdeleriyle de fark yaratıyor. Lenovo’nun kısa bir süre önce ofisimize gönderdiği ThinkPad Z13 de, daha önceki ThinkPad modellerinin başarısını devam ettiriyor. ThinkPad serisinin en yeni üyesi olan ThinkPad Z13 hem tasarıma hem de performansa önem veren kullanıcıları hedef alıyor. AMD’nin sekiz çekirdekli Ryzen Pro işlemcisinden güç alan bilgisayarın tasarımıyla incelemeye başlayalım.