reklamı kapat

POPÜLER

Anker PowerConf C300 Webcam

Yapay zeka destekli Anker PowerConf C300 için gerim sayım başladı [Video]

Anker yapay zeka destekli web kamerasını Türkiye’de satışa sunuyor. Full HD desteğine sahip olan kamera, doğru renk üretimi ve üstün düşük ışık performansıyla dikkat çekiyor. Zoom sertifikalı PowerConf C300 ofis ekipmanı olarak da kullanılabiliyor.

PowerConf C300, yakın çekim için tasarlanan 78 derecelik, bütün beden için tasarlanan 90 derecelik ve daha fazla kişinin görüntüye dahil olabileceği 115 derecelik açılarıyla 3 farklı görüş alanı seçeneği sunuyor. Görüş alanını kameranın önündeki kişi sayısına göre ayarlayabilen kamera düşük ışıklı ortamlarda da yüksek performans gösterebiliyor. Yapay zeka desteği sayesinde otomatik odaklama da yapabilen kamera, bu sayede değişen aydınlatma koşullarında kullanıcılara kolaylık sağlıyor. PowerConf C300, kamera gizliliği için güvenlik kapağını da kameraya dahil etmiş durumda. Toplantıların veya eğitimlerin ardından merceğin üzerindeki kapağı kaydırmak mümkün.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Anker PowerConf C300 Türkiye fiyatı açıklandı mı?

Çift stereo mikrofona sahip olan kamera bu sayede kaliteli bir mikrofon deneyimi de vadediyor. Anker imzasını taşıyan web kameranın Türkiye’deki satış fiyatı ise henüz netlik kazanmadı. Önümüzdeki günlerde satışa sunulacağı belirtilen yurt dışı fiyatı ise yaklaşık 130 dolar.

İlgili video

Anker imzalı web kamerası