reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit Neo

Retro tasarımıyla dikkat çeken Amazfit Neo fiyatı en düşük seviyede

Kısa bir süre önce inceleme fırsatı bulduğumuz Amazfit Neo modelinde indirim yapıldı. Piyasa fiyatı 499 TL olan Amazfit Neo, yapılan bir indirimle şu anda 337 TL‘ye satılıyor.

Siyah renk seçeneği için bu fiyat geçerliyken saatin kırmızı renkli modelinin fiyatı ise 339 TL. Neo, hem Android hem de iOS’li cihazlarla uyumlu şekilde çalışıyor. Siyah, yeşil ve turuncu olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip olan saat, tasarımıyla metro tasarım çizgisi sunuyor. Dokunmatik bir ekranın tercih edilmediği saatin sol ve sağ tarafında toplamda dört adet fiziksel tuş bulunuyor. Akıllı saat bu tuşlar sayesinde kontrol edilebiliyor. Akıllı saat hafif bir gövdeye sahip olsa da 50 metre suya dayanıklılık özelliğine de destek veriyor. Akıllı saat bu sayede havuzda veya duşta da kullanılabiliyor. BioTracker PPG sensörün kullanıldığı saat bu sayede 24 saat kalp ritmi takibi yapabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit Neo uzun pil ömrüyle dikkat çekiyor

Yaklaşık 2.5 saatte şarj edilebilen model tam dolu bir pille bir aya varan bir kullanım imkanı sağlıyor. GPS özelliğinin yer almadığı saat uygun fiyata akıllı saat satın almayı düşünenlere göz kırpıyor. Akıllı saatin detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Amazfit Neo

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın