reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit Neo akıllı saat

Amazfit Neo akıllı saat Türkiye’de satışa çıktı; işte fiyatı

Xiaomi Mi Band serisinin arkasındaki üretici firma Huami‘nin ilginç akıllı saat modeli Amazfit Neo Türkiye’de de elde edilebilir hale geldi.

Birçok giyilebilir ürüne imza atan ve özellikle çok sayıda akıllı saati bulunan Huami, geçtiğimiz aylarda Amazfit Neo ile bunlar arasına ilginç bir seçenek daha eklemişti. Birçok güncel akıllı saatten farklı olarak bir LCD ekrana değil eski tip renksiz 1,2 inç ekrana sahip olan model, retro çizgide tamamen plastik bir gövde üzerine kuruluyordu. İşte bu model Türkiye’deki büyük bir satış kanalında “yurt dışından” şeklinde satışa sunuldu. Yani siz saati satın aldığınız zaman ürün gümrük sorunu olmadan kapınıza kadar teslim ediliyor. Resmi garantisi olmayan akıllı saat için bu satış sitesinde görülen iki fiyat etiketi ise 480 TL ve 502 TL seviyesinde yer alıyor. İki versiyon arasında renk haricinde bir fark görünmüyor.

Üç farklı gövde / kayış rengi bulunan akıllı saat, ekran üzerinden değil yan taraftaki fiziksel butonlar üzerinden kontrol ediliyor. Çünkü saatin ekranı dokunmatik özelliği sunmuyor. 160 mAh piliyle tam dört haftalık pil ömrü getiren Neo, akıllı telefonlar ile Bluetooth bağlantısı kurarak bildirimleri (Çağrı ve mesaj) üzerine alabiliyor. Su geçirmeyen ve birçok kalemde aktivite takibi yapabilen ürün, nabız ölçebiliyor ve aynı zamanda uyku takibi de gerçekleştirebiliyor. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Amazfit Neo akıllı saat Türkiye’de çok fazla satmayacaktır

Bünyesinde tahmin edebileceğiniz üzere GPS yer almayan Neo, basit yapısı nedeniyle yurt dışında 40 dolarlık gibi düşük bir fiyat etiketine sahip. Modelin Türkiye fiyatı ise elbette birçok kişi için yüksek gelecektir.

İlginizi Çekebilir

Pil ömrüyle öne çıkan akıllı saat modeli