reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Yaz aylarının vazgeçilmezi sinek ısırıklarına teknolojik çözüm

Yaz aylarının en büyük sorunlarından biri ısırıklarından bir türlü kurtulamadığımız sivrisinekler ve böcekler oluyor. Isırıldıktan sonra da kızarıklık ve kaşıntıyla mücadele etmek gerekiyor. Bu şikayetleri azaltmak için ise pek çok alternatif bulunuyor. Bu çözümlerin arasında sivrisinek ısırığına teknolojik çözüm sunan Bite Helper da ekleniyor.

Advertisement

Her türlü böcek ısırığına karşı çözüm sunma iddiasıyla yola çıkan Bite Helpter uzun ve ince bir yapıya sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Silindir şeklindeki cihaz plastik bir gövdeden oluşuyor. Tek bir tuşun yer aldığı cihazın ucunda ise düz metal bir bölge bulunuyor. Bu kısım ısırığın tam üzerine getiriliyor. Bite Helper’ın açma kapama tuşuna basarak 30 – 40 saniye boyunca bu bölgeye tutmak gerekiyor. Bu işlemin ardından kırmızılığın kaybolduğu ve kaşıntının geçtiği dile getiriliyor. Thermo-Pulse teknolojisiniyle çalışan ürün ısı ve titreşimi aynı anda kullanıyor. Böylece böcek ısırığı ardından bölgede biriken kanın dağılmasını sağlıyor. Derinin rahatlamasıyla birlikte rahatsızlık veren hissiyat tamamen ortadan kalkmış oluyor.

Hiçbir kimyasal ve ilaç kullanmayan Bite Helper sadece şarja ihtiyaç duyuyor. Bu pratik ürüne sahip olmak için ise 40 doları gözden çıkartmak gerekiyor. Cihaza dair detaylı bilgiye sahip olabilmek için Bite Helper’ın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.