reklamı kapat

POPÜLER

angry birds epic

Yeni Angry Birds oyunu Epic’in fragmanı yayınlandı [Video]

Çok sevdiğimiz Angry Birds‘in Orta Çağ temalı oyunu Epic‘le ilgili son gelişmeleri geçtiğimiz haftalarda yakından takip etmiştik. Rovio bugün Angry Birds Epic için fragman yayınlamakla kalmadı, oyunu App Store’da Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada için indirmeye sundu.

angry birds epic
2009’daki çıkışından bu yana popülerliğini yitirmeyen Angry Birds, orijinal platform oyununun pek çok versiyonunu yayınladıktan sonra ilk defa Go! ile farklı bir türe geçiş yaparak sevimli kuşları yarışa göndermiş, bunun ardından da kadın karakterlere odaklanan Stella‘yı duyurmuştu. Şimdi de RPG (rol oyunu) türündeki Epic’le karşımıza çıkan Angry Birds, bizi kötü adamlar, komik silahlar, tuhaf iksirler ve efsanevi çarpışmalarla dolu hayali bir Orta Çağ’a davet ediyor.
angry birds epic
Oyunun ücretsiz olacağı belirtilse de, oyundaki karakterlere donanım sağlamak ve seviye atlamak için yine de para harcamamız gerekecek gibi görünüyor. Oyuncuların sırayla hamle yaptığı çarpışmalarda sevimli ancak öfkeli kuşlar birbirlerine süngerli sopa ve tava gibi komik silahlarla saldırıyor.

Kanada, Yeni Zelanda ve Avustralya dışındaki ülkelerde iOS kullanıcılarının oyuna bahar sonunda kavuşacağı belirtilirken, Android kullanıcılarının bekleme işkencesine ne zaman son verileceği henüz kesinleşmedi. Kim bilir ne zaman kavuşacağımız oyunun çıkmasını beklerken aşağıdaki fragmanla avunmaya çalışacağız.

VİDEO

YORUMLAR