reklamı kapat

POPÜLER

Angry Birds

Orijinal Angry Birds, iOS ve Android için yeniden satışa sunuldu

Akıllı telefon patlamasının yaşandığı dönemde en çok konuşulan oyunların başında Angry Birds geliyordu. İşte bu orijinal yapım geri geldi;

Mobil dünyanın en eski oyun geliştiricilerinden Rovio, “Rovio Classics” adı altında ilk çıkan orijinal Angry Birds oyununu yeniden iOS ve Android için satışa sunduklarını duyurdu. iOS için 16,99 TL, Android içinse 15,99 TL satış fiyatı bulunan oyun, 2012’nin efsanesini yeniden hayatımıza dahil etmeyi hedefliyor. Oyunu olduğu gibi yeniden satışa sunmayan ve üzerinde ciddi iyileştirmeler yapan Rovio, sürümde 390’dan fazla bölümün olduğunu açıklıyor. Grafikleri ilk sürüme oranla çok daha iyi olan yeni sürüm, tüm orijinal karakterlere de eksiksiz olarak yer veriyor. Herhangi bir reklam ve uygulama içi satın alma seçeneği olmayan oyun, ilk çıktığı zamandaki kadar satılmayacaktır ancak yine de serinin fanları tarafından mutlaka satın alınacaktır.

Öfkeli kuşlar ile yıkıma odaklanan tam adıyla Rovio Classics: Angry Birds, kişilerin yeniden üç yıldız peşinde koşmasını sağlayacak. Çoğu zaman taktiksel düşünce gerektiren yapım, iOS tarafında iPad üzerinde de oynanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ses getirmeyi başaran yeni sürüm için sayfanın üstünde izleyebileceğiniz tanıtım videosunu yayınlayan Rovio, oyun pazarında artık efsane öfkeli kuşlarıyla çok öne çıkamıyor ancak yine de tarihin tozlu raflarında da kalmıyor.

Orijinal Angry Birds yanında bu da ilginizi çekebilir: Sony’nin yeni konsept elektrikli otomobil ile tanışın