reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Google Photos reklamında 16 GB’lık iPhone başrolde [Video]

Google’ın medya içerikleri için bulut depolama uygulaması Google Photos, Android ve iOS kullanıcıları için hizmet veriyor. Uygulamanın yeni yayınlanan ve son derece eğlenceli olan reklamı ise özellikle 16 GB depolama kapasiteli iPhone kullanıcılarını hedefine almış gibi görünüyor.

Tam da can alıcı bir anda “Saklama alanı dolmak üzere” uyarısı alan iPhone kullanıcılarını hedefine alan Google, yeni reklamında Google Photos’un ücretsiz depolama alanını tanıtıyor. Google Photos uygulaması, akıllı telefondaki fotoğrafları otomatik olarak yedekliyor. Medya dosyaları buluta aktarıldığı için fotoğrafları telefon hafızasından silmek ve depolama alanını temiz tutmak mümkün oluyor. Google, bu özelliğin bilinirliğinin düşük olduğunu düşünmüş olacak ki yeni reklamında iOS’in “hafıza dolu” uyarısına başrolü vermiş.

iOS kullanıcıları için iCloud zaten bu hizmeti veriyor: Fotoğrafları otomatik olarak yedekleyip telefondan siliyor. Fakat iCloud’un 5 GB’lık ücretsiz alanına karşılık Google Photos, 16 MP çözünürlük ve altı fotoğraflarla 1080p videolar için sınırsız depolama alanı sunuyor.

YORUMLAR