reklamı kapat

POPÜLER

Quickoffice, iPhone ve Android için yayında

Google, geçtiğimiz yılın aralık ayında Google Apps kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu Quickoffice iPad uygulamasının iPhone ve Android versiyonlarını indirmeye açtı. iPhone ve Android kullanıcıları için yayınlanan Quickoffice uygulaması, Google’dan kurumsal hizmet satın almış kullanıcıların Microsoft Office dosyalarını iOS veya Android‘li cihazlar üzerinden oluşturmasına veya düzenlemesine olanak tanıyor.

Kullanıcılar oluşturdukları dosyaları Google’ın bulut depolama servisi Google Drive’a yükleyebileceği gibi Google Drive üzerinde yer alan dosyaları da Quickoffice uygulaması sayesinde açabiliyor. Kullanıcılar Google Drive’da bulunan benimle paylaşılanlar, yıldızlı ve son gibi klasörlerin için de yer alan dosyalara da kolay bir şekilde ulaşıp, herhangi bir işlemde bulunabiliyor. Google Apps kullanıcıları uygulamanın iPhone versiyonuna buradan, Android versiyonuna ise buradan ulaşabilir.

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Quickoffice, iPhone ve Android için yayında” için 2 cevap

 1. aurvay dedi ki:

  Haber hatalı.
  1- Bu uygulama 3rd party, geliştiricisi haberde yansıtılanın aksine Google değil.
  2- Bu uygulama zaten ücretli olarak 1 yılı aşkın süredir vardı.
  3- Uygulamanın ücretsiz versiyonu sadece Google Apps for Business abonelerine özel.

 2. Emir BOSTANOGLU dedi ki:

  Uygulamanın Google tarafından geliştirildiği haberde yer almıyor. Google, geçtiğimiz yılın haziran ayında Quickoffice’i satın aldı. iPhone ve Android kullanıcıları için yayınlanan Quickoffice uygulaması, Google’dan kurumsal hizmet satın almış kullanıcıların (Google Apps for Business) Microsoft Office dosyalarını iOS veya Android‘li cihazlar üzerinden oluşturmasına veya düzenlemesine olanak tanıyor. İlginiz için teşekkürler.