reklamı kapat

POPÜLER

kablosuz kulaklık Sennheiser Momentum
kablosuz kulaklık Sennheiser Momentum

Yeni kablosuz kulaklık Sennheiser Momentum tanıtıldı; işte fiyatı

Kablosuz kulaklık denildiği zaman akla gelen ilk isimlerden Sennheiser, IFA 2019 kapsamında üçüncü jenerasyon Momentum ile karşımıza çıktı.

Ses çözümleriyle çok uzun zamandır aramızda olan Sennheiser, IFA 2019’u da es geçmedi. Fuar kapsamında tanıtılan yeni kablosuz kulaklık modeli Momentum, iki farklı renk seçeneğine sahip. Katlanabilir yapıda olduğu için taşımasının kolay olduğu ürün, tahmin edebileceğiniz gibi üst düzey malzemeler kullanıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan kulaklık, aktif olarak gürültü engelleme yapabiliyor. Burada bir özelleştirme seçeneği sunulan yani bazı sesleri isterseniz içeriye alabilen model, bunun için telefon kullanmanıza da gerek bırakmıyor. Kulaklığın üstünde bunun için özel bir ayar yer sunuluyor. Bünyesinde favori dijital asistanınız için ayarlayabileceğiniz bir buton da yer alan yeni Momentum, Smart Control uygulaması üstünden ses konusunda birçok kalemde kişiselleştirilebiliyor. Tam dolu piliyle tam 17 saatlik bir kullanım sunan kablosuz kulaklık, bu açıdan oldukça yeterli görünüyor.

kablosuz kulaklık Sennheiser Momentum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum çok güçlü bir seçenek

Ancak bu kadar iyi bir modelin fiyatı da yüksek oluyor. Siyah versiyonu hemen alınabilen kulaklığın fiyatı 399 dolar seviyesinde. Beyaz versiyon kasım ayından önce raflara çıkmayacak deniyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en güçlü grafik birimine sahip dizüstü