reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum 4 kablosuz kulaklık

Sennheiser Momentum 4 için kilit detaylar ve tasarım sızdırıldı

Kafa üstü formunda hazırlanan Sennheiser Momentum 4 kablosuz kulaklık modeli için hem teknik hem de tasarımsal sızıntı yapıldı.

Kablosuz kulaklık pazarının en önemli firmaları arasında yer alan premium marka Sennheiser, ürün gamını büyütmeye, serilerini güncellemeye devam ediyor. Bu bağlamda karşımıza çıkan yeni kablosuz kulaklık Sennheiser Momentum 4, yerini alacağı modelden daha modern görünen şık bir tasarıma sahip. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte hazırlanan ürün, güzel bir taşıma çantası ile geliyor. Hareketli kafa kısımlarıyla taşıma kolaylığı getiren kablosuz kulaklık, Sennheiser Momentum Wireless 3 kadar katlanmıyor ancak çoğu kişinin bunu sorun edeceği düşünülmüyor. Aşırı yüksek ses kalitesi getirecek ve ANC yani aktif gürültü engelleme konusunda güçlü rakipleriyle rekabet edebilecek düzeyde olacak model, firmanın daha önceki bir açıklamasına göre 60 saat kadar pil ömrü getirecek.

Yaklaşık 350 dolarlık yurt dışı fiyatı ile Momentum Wireless 3’ten biraz daha ucuz olacak bilgisi verilen Momentum 4, telefon görüşmesi için de kullanılabilecek ve Bluetooth destekli her cihazla bağlantı kurabilecek. Yüksek kalite sunan Qualcomm’un özel kodeklerine de destek verecek kulaklık, çevrenin duyulmasına imkân tanıyan şeffaflık modu gibi artık standart hale gelen özellikleri de eksik etmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kablolu kullanım desteği de olan Momentum 4 kablosuz kulaklık modeli satışa sunulduktan hemen sonra Türkiye’de de satılacaktır. Firmanın hemen hemen tüm ürünleri Türkiye’de uzun yıllardır resmi garanti ile elde edilebiliyor.

Sennheiser Momentum 4 kablosuz kulaklık yanında bu da ilginizi çekebilir: Triumph TE-1 elektrikli motosiklet modeli