reklamı kapat

POPÜLER

Yeni Opel Crossland

Yeni Opel Crossland için Türkiye fiyatları belli oldu

Ekim ayında makyajlanan dinamikleri ve isim değişikliğiyle karşımıza çıkarılan Yeni Opel Crossland için Türkiye macerası başlıyor.

Marka içerisinde alınan karar gereği 2021 model yılıyla birlikte adındaki “X” rozetinden vazgeçilen Crossland, bunu makyaj niteliğindeki değişimlerle taçlandırarak yola devam ediyor. Geride bıraktığımız ekim ayının ilk haftası içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen modelin Türkiye macerası için gelişmeler beklenenden de erken gerçekleşiyor. Listeleri kontrol ettiğimiz karşımıza fiyat detaylarıyla çıkan Yeni Opel Crossland, iki farklı motor seçeneğiyle kullanıcıların dikkatini çekmeye çalışacak.

Crossland, elde ettiği yeni ön ızgara ve ışıklandırma dinamiklerinin yanında tamponlarındaki değişimlerle de yeni bir seviyeye getiriliyor. Ön tamponda yapılan değişimle tam anlamıyla bir crossover karakteri ortaya koyan modelde gövde renginden farklı olarak sunulan siyah tavan da ilgi çekici parçalar arasında. Üst paketlerde dış bölümde kullanılan krom parçaların kalite algısını da yukarı taşıdığı modelde 16 ve 17 inç aralığında değişen yeni jantlar da listede kendisin yer bulacak.

Opel mühendisleri makyajı sadece tasarım ve donanım noktasında sınırlı tutmayarak ekstra ilgiyi hak edecek yenilikleri karşımıza çıkartıyor. Aracın şasisinde yapılan geliştirme ile daha rijit bir sürüş bizi beklerken, yeni süspansiyon sistemi de kullanıcılara konforlu bir sürüşün kapılarını aralıyor. Crossland’in ön bölümde bağımsız yapıda arkada ise torsiyon tipi süspansiyona sahip olduğunu da parantez içerisinde vermeden geçmeyelim. Araçta; Normal, Yol, Kar, Çamur ve Kum gibi farklı zeminlere adaptif cevap verebilen modları da opsiyonel olarak seçmek mümkün olacak.

Yeni Opel Crossland fiyat listesi

Markanın resmi kaynakları tarafından paylaşılanlar şu şekilde karşımıza çıkıyor;

1.2 Benzinli MT-6 130 HP – Edition – 226.900 TL
1.2 Benzinli AT-6 130 HP – Edition – 292.900 TL
1.2 Benzinli AT-6 130 HP – Elegance – 302.900 TL
1.2 Benzinli AT-6 130 HP – Ultimate – 322.900 TL
1.5 Dizel AT-6 120 HP – Edition – 304.900 TL
1.5 Dizel AT-6 120 HP – Elegance – 314.900 TL

İlginizi çekebilir

Tam elektrikli özellikleriyle Corsa-E