reklamı kapat

POPÜLER

steve jobs

Yeni Steve Jobs filminin çekimlerine ait ilk fotoğraflar sızdı

Geçtiğimiz ay Steve Jobs’un hayatını konu alan filmin çekimleri başlamış ve Jobs’un biyografisini kaleme alan Walter Isaacson’ın kitabından yola çıkılarak hazırlanan filmin çekimleri, Jobs’un doğduğu evin garajında start vermişti. İngiliz The Daily Mail gazetesi ise yeni Steve Jobs filminin çekim aşamasını içeren fotoğrafları yayınladı.

Paylaşılan fotoğraflara bakıldığında filmde Steve Jobs’u canlandıran Michael Fassbender, Steve Wozniak‘ı canlandıran Seth Rogen ve filmin yönetmeni Danny Boyle görülüyor. Fotoğraflarda dikkat çeken en önemli şey ise Jobs rolüyle karşımıza çıkacak Michael Fassbender’ın Steve Jobs’a  hiç benzememesi. Hatırlanacağı üzere daha önce vizyona giren Jobs filminde Ashton Kutcher Jobs’a oldukça benziyordu. Uzun zamandır Jobs rolü için Tom Cruise, Leonardo DiCaprio ve Christian Bale‘in adı geçmekteydi. Michael Fassbender’ın yanı sıra Kate Wanslet, Seth Rogen ve Perla Haney-Jardine gibi oyuncuların yer alacağı film, önümüzdeki yıl vizyona girecek.

fassbenderjobs
jobs
jobs
fassbenderjobs

İlgili haberler

YORUMLAR
ESKİ YORUMLAR

“Yeni Steve Jobs filminin çekimlerine ait ilk fotoğraflar sızdı” için 3 cevap

  1. Burak dedi ki:

    woz tamamda jobs olmamış.

  2. özkan dedi ki:

    naparsa yapsınlar Pirates of Silicon Valley filminin yerini tutmuyor. Tutmayacakda. En az 5 kere izledim, bu kadar harika bir film olmaz.

  3. Burak dedi ki:

    o film efsane.