reklamı kapat

POPÜLER

steve jobs

Jobs filmine ait yeni detaylar ortaya çıktı

Yeni Steve Jobs filmi ile ilgili iddialar ortalıkta dolaşmaya devam ediyor. The Independent’ın haberine göre filmin kahramanı Steve Jobs’un kızı Lisa Brennan Jobs olacak.

Jobs’un 1978 yılında Chrisann Brennan ile yaşadığı ilişkiden dünyaya gelen Lisa Brennan, ilk başta Jobs tarafında reddedilmişti. Jobs, kızının gençlik yıllarında onunla bağlantı kurmuş ve Lisa’yla birlikte yaşamaya başlamıştı. Walter Isaacson’un kaleme aldığı Jobs biyografisinde babası hayatta olduğu için projeye dahil olmadığı belirtilen Lisa’nın yeni Jobs filmine büyük katkı sağlaması bekleniyor. 181 sayfalık senaryodan oluşacak olan film, üç perde halinde yayınlanacak ve ve Jobs’un Mac, NeXT ve iPod yıllarını beyazperdeye taşıyacak.

Filmde Jobs’u kimin canlandıracağı ise henüz bilinmiyor. İlk etapta Leonardo di Caprio ve ardından Christian Bale’in bu rolü üsteleneceği iddia edilmişti. Son gelen iddialar ise Jobs’u Michael Fassbender canlandıracağı yönünde. İlerleyen günlerde senarist Aaron Sorkin’in filmde yer alacak oyuncu listesini kamuoyu ile paylaşması bekleniyor.

steve jobs