reklamı kapat

POPÜLER

Yeni yılda Samsung Galaxy S III Mini yetenekleriyle tanışın

Android işletim sisteminin gücünü yüksek performansla bir araya getiren Samsung GALAXY S III Mini, kompakt tasarımda benzersiz bir akıllı deneyim sunuyor. Samsung’un güçlü Android deneyimini kompakt tasarımda sunduğu GALAXY S III Mini, yüksek performansı maksimum taşınabilirlikte elde etmek isteyenlere hitap ediyor. Yeni yılda, kullanım rahatlığı sağlayan minimal bir tasarımda akıllı telefon deneyimiyle tanışmak isteyenler için GALAXY S III Mini, 999 TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatıyla ideal bir alternatif oluşturuyor.

Android 4.1 Jelly Bean işletim sistemi ve çift çekirdek işlemciye sahip GALAXY S III Mini’nin doğadan ilham alan tasarımı, ana ekrana, duvar kağıtlarına ve zil seçeneklerine de yansıyor. 4.0 inç Super AMOLED ekran, kullanıcıların multimedya ve web içeriklerini parlak renklerde ve olağanüstü netlikte görüntülemelerine olanak sağlıyor.

samsung-galaxy-s-iii-mini-kamera
SİZİN İHTİYAÇLARINIZI DÜŞÜNEN ÖZELLİKLER
GALAXY S III Mini’nin Pop-up Play özelliği, aynı anda başka görevleri yürütürken ekranın bir bölümünde video oynatabilmeyi sağlıyor; böylece kullanıcılar, izledikleri videoyu kapatıp yeniden başlatmaya gerek kalmadan yeni e-postalarını kontrol edebiliyor veya internette gezinebiliyor.
GALAXY S III Mini ayrıca kullanıcıların telefonlarını daha kolay ve doğal şekilde kullanmalarına olanak tanıyarak kullanıcının hareketlerini algılıyor. Akıllı Bekleme özelliği ile kullanıcının göz hareketlerini takip ederek, ekran ışığını açık tutarken Direkt Arama özelliği sayesinde kullanıcı telefonuna gelen mesajı okurken diledikleri anda telefonu kulağına götürerek otomatik olarak mesaj atan kişiyi arayabiliyor. GALAXY S III Mini Akıllı Uyarı özelliğiyle de, kullanıcıya aldığı cevapsız çağrılar ve mesajları kullanıcı telefonunun yanına gelip onu eline aldığından titreşim ile uyarı veriyor.
Samsung GALAXY S III Mini, Çakıl Mavisi ve Mermer Beyazı renk seçenekleri ile kullanıcıya sunuluyor.