reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

Mercedes-Benz GLC-Class
Mercedes-Benz GLC-Class

Yenilenen 2019 model Mercedes-Benz GLC-Serisi hakkında son detaylar

Mercedes, şu anda piyasada satılan GLC-Serisi SUV aracını 2016 yılında piyasaya sürmüştü. Mercedes’in üzerinde çalıştığı yeni GLC-Serisi modeli kamuflajlı olarak görüntülendi.

Autoblog tarafından görüntülenen lüks crossover araç, kamuflajlı olarak görüntülendiği için tasarım açısından fazla bir bilgiye sahip olmasak da yeniliklerin ön tarafta olduğu söyleniyor. Ön kısımda en belirgin değişiklik farlarda karşımıza çıkıyor. Tasarım, CLS-Serisi ve AMG GT modelleri tarafından belirlenen tasarımla eşleşiyor. Yakından bakıldığında, ızgaranın da revize edildiği ortaya çıkıyor.
Panjurun alt kısmının biraz daha yumuşadığı ve dış köşelerin biraz dışa doğru uzatıldığı görülüyor. Arka lambaların revize edildiği belirtilse de değişikliğin minimum düzeyde olacağı ifade ediliyor. GLC300 ve hibrit GLC350e’de de yer alan turboşarjlı ve 4 silindirli motor seçeneklerinin sunulacağı aracın çift turbo V6 ve çift turbo V8 motor seçeneklerini de sunmasını bekliyoruz. Pek tabii bu araçların AMG kategorisinde satışa sunulacağını şimdiden belirtebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Geniş iç mekan

Bir önceki modelde olduğu gibi yeni Mercedes-Benz GLC-Class’ın iç mekanının da geniş bir ortama sahip olacağı dile getiriliyor. Arka bölümde geniş bir yolcu alanının yer almasını beklediğimiz aracın satış fiyatı ise henüz açığa çıkmış değil.

İlginizi çekebilir

Yeni Mercedes A-Serisi