reklamı kapat

POPÜLER

Sony

Sony’den eşi benzeri görülmemiş hata

İzleyicilerle buluşturduğu filmlerle dikkat çeken Sony geçtiğimiz günlerde inanılmaz bir hataya imza attı. Hatanın merkezinde ise Khali The Killer filmi var.

Sony Pictures son zamanlarda Jumanji‘nin elde ettiği başarıyla ve Venom‘un izleyicilerde yarattığı heyecanla gündeme geliyordu. Bir de Marvel ortaklığında beyaz perdeye taşınan Spider-Man Far From Home konuşuluyor. Fakat Sony tüm bunları gölgede bırakacak bir hataya imza attı. Normalde 31 Ağustos‘ta vizyona girmesi beklenen Khali The Killer’ın yeni fragmanı yerine filmin tamamı YouTube’a yüklendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Khali The Killer temelde bir kiralık katilin hikayesini anlatıyor. Ailesinin geleceğini garanti altına almak isteyen Khali son bir işi yapmayı kabul ediyor. Fakat öldürmesi gereken kişilerle duygusal bağ kurunca işler karışıyor. Bir buçuk saat süren filmin yeni fragmanıyla izleyici karşısına çıkması bekleniyordu. Fakat Sony fragman yerine filmin tamamını YouTube‘a yüklemesi herkesi hayrete düşürdü. Başlangıçta fragmanın süresinin bir saati aşmış olması dikkat çekti. Ardından videonun altına sayısız yorum yazıldı. Kimileri bu hatayı yapanın işten atılacağını düşündüklerini dile getirdi. Kimileri ise bunun bir hata değil, bilinçli bir tanıtım çalışması olduğunu söyledi. 11 bin izlenme ve altı saatlik sürenin ardından Sony hatayı fark etti. Khali The Killer’ın YouTube macerası da böylece son buldu.

İlginizi çekebilir

Welcome to the Jungle fragmanı