reklamı kapat

POPÜLER

TurkcellTV 4Ekran

Yenilenen Turkcell TV Plus görücüye çıktı

Turkcell, yenilenen akıllı televizyon platformu Turkcell TV Plusı görücüye çıkardı. Geleceğin televizyon izleme deneyimi olarak lanse edilen platform yeni özelliklerle birlikte geliyor. Gerçek çoklu ekran deneyimi, canlı yayını 12 saat geri sarma ve buluta kayıt gibi özelliklerin kullanıcılara sunulduğu platform, akıllı telefon, tablet, bilgisayar ve televizyon olmak üzere dört farklı kategoride kullanılabiliyor.

Turkcell TV Plus gerçek çoklu ekran özelliği ile Türkiye’de ilk defa akıllı telefon, tablet, bilgisayar veya televizyonunuzun herhangi birisi üzerinden izlemeye başladığınız bir programı, diğer cihazlarınız üzerinden kaldığınız yerden izlemeye devam etmeye imkan sağlıyor. Sınırsız sayıda kanalın eklenebileceği platformda, seç-izle özelliği de mevcut. Bu özellik sayesinde kişisel listeler oluşturup özel kanallar oluşturulabiliyor. Turkcell TV Plus, televizyon yayınlarını buluta kaydettiği için bu içeriklere istenilen cihazdan ve istenilen yerden kolayca ulaşılabiliyor. Platformda televizyon yayınları haricinde yerli ve yabancı birçok film ve dizi de izlenebiliyor.

3G veya Turkcell Superonline fiber internet kullanıcılarının faydanalabileceği platformun fiyatları web için ayda 2,90 TL, akıllı telefon veya tablet için 5,90 TL, evde televizyon keyfi için ayda 29,90 TL, ev ekstra içinse 39,90 TL  Kirala-İzle hizmeti kapsamındaki Hollywood stüdyolarının en yeni filmlerinin 2 TL’den başlayan fiyatlarla kiralanabileceğini de unutmadan söyleyelim.