reklamı kapat

POPÜLER

Turkcell T80
Turkcell T80
Turkcell T80

Turkcell’den uygun fiyata çift kameralı telefon: T80

11 Temmuz 2017

Turkcell T serisinin yeni akıllı telefonu T80’i kullanıcıların beğenisine sundu. Metal gövdesiyle şık bir görünüm sunan Turkcell T80, çift kamerası ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. iPhone 7 Plus’ta olduğu gibi 13 megapiksel+ 2 megapiksel çift arka kamerası sayesinde telefon bokeh olarak tabir edebileceğimiz fotoğraflarda arka plan bulanıklaştırmaya imkan tanıyor. Türkiye’nin operatör markalı ilk sanal gerçeklik gözlüğü T VR ise kullanıcıya T80 ile çektiği 3 boyutlu fotoğrafların içindeymiş hissi yaşatıyor.T80 ve T VR, Financell taksit seçenekleri ve Turkcell güvencesinde satışa sunuluyor.

Bugünden itibaren başlayan ön satışta platinum tarifeyle T80 alanlara ise T VR hediye ediliyor.Otomatik netleme, derinlik efekti ve istenen noktaya odaklanma gibi özelliklere sahip olan çift arka kameraya flaşlı 13 megapiksel ön kamera eşlik ediyor. Altın sarısı ve gri olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunan Turkcell T80’de parmak izi sensörü de bulunuyor. T80 ile kullanıcının hayatını kolaylaştıran BiP, fizy, TV+, Dergilik, lifebox, Turkcell Akademi, GollerCepte, UpCall gibi Turkcell uygulamaları hazır halde geliyor. Android Nougat işletim sistemli cihazda VoLTE teknolojisi de bulunuyor. T80 entegre VR kullanım platformu sayesinde gelişmiş bir sanal gerçeklik (VR) deneyimi sunmaya hazır halde geliyor. Turkcell T80’in bütünleşik VR platformuyla uyumlu çalışan T VR’ı da Türkiye’nin operatör markalı ilk sanal gerçeklik gözlüğü olarak kullanıcıların beğenisine sunuyor. 

7,7 mm kalınlığındaki telefon tarifeye ek 39 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Turkcell T80’in peşin fiyatı ise 1.299 TL

YORUMLAR