reklamı kapat

POPÜLER

Zorlu şartlara dayanıklı Samsung Galaxy Tab Active 2’den ilk görseller

Samsung‘un geçtiğimiz gün bazı dikkat çeken bilgileri ortaya çıkan zorlu şartlara dayanıklı Android tablet modeli Galaxy Tab Active 2, bugün yapılan sızıntı sonrası gerçek görselleriyle karşımıza çıktı.

Samsung’un 2014 yılında lanse ettiği zorlu şartlara dayanıklı tablet modeli Galaxy Tab Active‘in yerini alacak olan Galaxy Tab Active 2, sızıntı görsellere baktığımız zaman oldukça kalın çerçevelere sahip bir model olarak görünüyor. Dışarıda kullanım amacıyla üretildiği için bu açıdan çok fazla eleştiri almayan tablet, beraberinde gelen stylus kalemi direkt olarak korucu kılıfında taşıyabiliyor ve bu da kalemi kaybetmeyi zorlaştırıyor. Şimdiye kadar duyduğumuz kadarıyla Samsung tarafından geliştirilen Exynos 7870 işlemci, ARM Mali-T830 grafik birimi, 3 GB RAM, 16 GB dahili depolama, 1280×800 piksel çözünürlüğe sahip 8 inç ekran gibi detaylara sahip olacak tablet,  IP68 sertifikasıyla tanıtılacak. POGO bağlantısıyla üçüncü parti barkod okuyuculara bağlanabilecek olan Samsung Galaxy Tab Active 2, 4.450 mAh kapasitesindeki bataryası değiştirilebileceği için de uzun kullanımlarda sorun yaşatmayacak.

GPS, NFC, 4G LTE ve WiFi gibi kablosuz bağlantı seçenekleriyle geleceği söylenen Samsung’un zorlu şartlara dayanıklı tablet modeli Galaxy Tab Active 2, dijital asistan Bixby ön yüklü olarak kutudan çıkacak. Yaklaşık olarak 590 dolar fiyat etiketine sahip olacağı konuşulan tablet, arazi kullanımları yanında iş yerlerinin depoları gibi alanlarda da kendisine yer bulacak.