reklamı kapat

POPÜLER

Samsung Galaxy XCover Pro

Zorlu şartlara özel Samsung Galaxy XCover 5 ortaya çıktı

Samsung’un zorlu şartlara özel yeni bir akıllı telefonu daha ortaya çıktı. Samsung Galaxy XCover 5 isimli model yakında geliyor.

Samsung, zorlu şartlara özel telefon pazarını bırakmıyor. Firmanın bu noktada hazırladığı en yeni modeli ise Samsung Galaxy XCover 5 olacak. Beklendiği üzere suya, toza ve düşmelere karşı oldukça dayanıklı olacak telefon, kısa süre önce Geekbench’e de giriş yaptı. Burada giriş seviyesi Exynos 850 işlemci ve 4 GB RAM ile karşımıza çıkan telefon, elbette Android 11 üzerine kuruluyor. Henüz nasıl göründüğü ya da diğer detayları bilinmeyen telefon, yakında detaylanacaktır.

Samsung Galaxy XCover 5 merak edilirken, en son Galaxy XCover Pro dikkat çekmişti

Hatırlamak adına ön yüzünde fiziksel bir tuş barındırmayan XCover Pro, 200 gramdan biraz daha ağır bir gövdeye sahip. 6,3 inç 1080×1400 piksellik bir LCD ekran üstüne kurulan cihaz, gücünü Exynos 9611 işlemciden ve 4 GB RAM‘den alıyor. Yani performans konusunda çok iddialı olmayan cihaz, 64 GB dahili depolama ile geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Önünde 13 megapiksel, arkasında ise 25 megapiksel + 8 megapiksel çiftli kamera yer alan Galaxy XCover Pro, kutusundan Android 10 temelli One UI 2.0 ile çıkıyor. 4.020 mAh pile sahip cihazın, hızlı iletişim için özel bir butona sahip olduğu da aktarılıyor. Parmak izi sensörü yan tarafında olan model, bağlantı tarafında ise USB-C kullanıyor ve Bluetooth 5.0 ile NFC‘ye de sahip.

Not: Görsel temsilidir

İlginizi Çekebilir

Nissan’dan kış kaçamaklarına özel konsept