TEST ETTİK
PlayStation VR incelemesi PlayStation VR incelemesi

POPÜLER

5

Sesi notaya çeviren iOS uygulaması ScoreCleaner Notes [Video]

İsveç KTH Teknoloji Enstitüsü‘de çalışan bir grup araştırmacı, sesten notaya çevirme yeteneğine sahip uygulamasını App Store üzerinden indirmeye sundu. ScoreCleaner Notes adını taşıyan uygulama sayesinde kullanıcılar iOS’li cihazlarının mikrofonuna herhangi bir melodi mırıldandığında, uygulama bu melodileri otomatik olarak notaya döküyor.

Uygulama aynı zamanda kullanıcıların herhangi bir enstrüman çaldığında da nota oluşturabilmesine imkan tanıyor. Masaüstü uygulamasında sunduğu tüm özellikleri mobil uygulamasında da sunan SoundCleaner Notes, sahip olduğu basit arayüz sayesinde müzikle uğraşan kişilerin işlerin kolaylaştıracağa benziyor.  ScoreCleaner Notes, bulutla da entegre. Kullanıcılar SoundCleaner Notes Cloud adı verilen servise iOS’li cihazlarıyla kaydettikleri notaları aktarabiliyor ve düzenlemeleri uygulamanın masaüstü sürümü üzerinden gerçekleştirebiliyor. Gelen ilhamı kaçırmadan notaya dökmek istiyorsanız aşağıda yer alan linke tıklamanız yeterli.

ScoreCleaner Notes

FİYAT
1,79 TL

BOYUT
11,5 MB

YÜKLEMEK İÇİN
https://itunes.apple.com/tr/app/scorecleaner-notes/id566535238

*Uygulama fiyatları değişiklik gösterebilir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ
ScoreCleaner Notes

VİDEO

YORUMLAR
 • tunca

  Bu uygulamayı Samsung telefonlarda kullanamıyacak mıyiz?

 • emre

  Çok iyi

 • qitarçı

  keşke olsa ya çok ii

 • qitarçı

  keşke olsa ya çok ii

 • Can Uyar

  sadece amatör olarak piyanoyla ilgilenenler için kullanilabilir henüz basit bir program… 8 lira verip apple da 10 kayıttan sonra ücret istiyor tekrar…….

ANKET

Oyun oynarken en çok vakit geçirdiğiniz platform hangisi?

Loading ... Loading ...