reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MP500

1.000 Mbps hızda aktarım sağlayan powerline adaptör: Mercusys MP500

Mercusys yeni powerline adaptör kitini satışa sundu. Elektrik hattını aynı anda internete taşıyan Mercusys MP500 sadece kablolu bağlantı sağlıyor. Piyasada kablolu adaptörler dışında kablosuz adaptörler de bulunuyor.

Ev ve ofis kullanımı için uygun olan Mercusys MP500, 300 metreye kadar destek sunuyor. MP500, elektrik hattı üzerinden 1.000Mbps hızda aktarım sağlıyor. PC, oyun konsolu, akıllı TV gibi kablo ile ağa dahil olan cihazlar, elektrik prizi olan her yerde yüksek hızla ağa erişebiliyor. İki adaptörden oluşan bir kit halinde satışa sunulan üründe adaptörlerden biri modeme bağlanıp elektrik prizine takılıyor. Bu işlem yapıldıktan sonra ikinci adaptör de bir prize takılıp her iki adaptörün üzerindeki eşleştirme tuşlarına basmak yeterli. Kurulum bu şekilde hızlı bir şekilde tamamlanıyor. Adaptörlerin üzerinde yer alan Gigabit Ethernet girişine istenen cihaz kablo ile bağlanıp, internete erişiyor. Powerline adaptörün üzerinde yer alan LED gösterge cihazın çalışma durumu hakkında bilgi sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys MP500 modelinin Türkiye fiyatı ne kadar?

Daha fazla yerde bağlantı gerektiğinde yeni powerline adaptörler ile bu ağı genişletmek de mümkün. Eğer evinizde Wi-Fi kapsama alanıyla ilgili bir sorun yaşıyorsanız uygun fiyata satılan powerline adaptörü tercih edebilirsiniz. Kablo çekmeden yüksek hızda kablolu bağlantı sağlayan Mercusys MP500’ün fiyatı ise 58 dolar.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın