reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MP510

Mercusys MP510 powerline adaptör için indirim fırsatı [Kasım 2023]

Mercusys MP510 model powerline adaptör kitinde bir kampanya yapıldı. Cihaz evlerdeki elektrik hattını internete taşıyarak evlerin herine kablolu ve kablosuz bağlantı olanağı sağlıyor.

Uygun fiyatıyla öne çıkan Mercusys MP510 online oyun oynayanlar kablolu internet bağlantısıyla oyunlarına giriş yapabiliyor. Kablo çekmek zorlu bir süreç olabileceği için cihaz priz olan her yerde kablo ile internete bağlanmaya yardımcı oluyor. Gigabit hız sunan cihaz taşıma kolaylığıyla göze çarpıyor. İki adaptörden oluşan bir kit halinde satılan Mercusys MP510’un kurulumu da basit. Adaptörlerden ilki modeme bağlanıp bir elektirk prizine takılıyor. Adaptör ve modem üzerindeki WPS tuşlarına basılarak ağ adı ve şifresi eşleştiriliyor ve böylece birleşik bir ağ oluşturuluyor. İkinci adaptör ağa bağlanmak istenen ev içindeki herhangi bir prize takıldığında prizin olduğu bölgede internet ağına erişmek mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys MP510 modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Cihaz kablosuz tarafta 300 Mbps, kablolu tarafta ise 1.000 Mbps‘lik bir bağlantı vadediyor. Evlerinde veya ofislerinde internet sorunu yaşayan kullanıcıları hedef alan cihazın kampanyalı fiyatı ise 1.299 TL. Yeni kampanya haberlerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın