reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MW300RE

Mercusys MW300RE menzil genişleticisi için yeni A101 fırsatı [26 Ekim 2023]

Mercusys MW300RE menzil genişleticisi için yeni A101 kampanyası var. Wi-Fi performansını artıran cihaz evlerinde veya ofislerinde Wi-Fi sorunu yaşayan kullanıcıları hedef alıyor. Cihaz kolay kurulumuyla da dikkat çekiyor. Cihazın üzerinde bulunan WPS tuşu sayesinde kullanıma hazır hale geliyor.

3 adet anteni bünyesinde barındıran Mercusys MW300RE sahip olduğu antenlerle modemden aldığı Wi-Fi sinyallerini evin her yerine ulaştırabiliyor. Genişletici, prize takılıp WPS tuşuna basıldığında hızlı bir şekilde ağa bağlanıyor. Kullanıcıların herhangi bir kurulum işlemi için herhangi bir ayar yapması gerekmiyor. Kullanıcılar aynı zamanda diledikleri zaman cihazı bulunduğu yerden çıkarıp evin içinde başka bir prize takabiliyor. Cihaz tüm Wi-Fi yönlendiricilerle de uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazın üzerinde yer alan LED ışıklı akıllı sinyal göstergesi, MW300RE’nin ev içinde en doğru yere yerleştirilmesi konusunda kullanıcılara yardım ediyor. Mercusys sinyal genişletici, MIMO teknolojisi sayesinde daha güçlü Wi-Fi bağlantısı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys MW300RE menzil genişleticisinin A101’deki fiyatı ne kadar?

Faydalı özelliklerle gelen sinyal genişleticis kalitesine oranla uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Tüm modem ve yönlendiricilerle uyumlu olan menzil genişleticisinin A101’deki fiyatı 269 TL. Cihaz kredi kartlarıyla da satın alınabiliyor. Kampanya 26 Ekim‘de geçerli olacak. Eğer Wi-Fi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın