reklamı kapat

POPÜLER

Mercusys MW300RE

Bütçe dostu Mercusys MW300RE menzil genişleticisi için yeni fiyat avantajı [Aralık 2023]

Mercusys MW300RE sinyal genişleticisi için yeni bir indirim fırsatı yapıldı. Uygun fiyatlı bir menzil genişleticisi olan cihaz, kablosuz bağlantıda sorunlar yaşayan kullanıcılara çözüm sunuyor.

Kolay bir kuruluma sahip olan cihazın üst kısmında WPS adı verilen bir tuş bulunuyor. Bu tuşa bastıktan sonra kullanıma hazır hale gelen cihazda 3 adet anten bulunuyor. Mercusys MW300RE sahip olduğu antenlerle modemden aldığı Wi-Fi sinyallerini evin her yerine ulaştırabiliyor. Genişletici, prize takılıp WPS tuşuna basıldığında hızlı bir şekilde ağa bağlanıyor. Kullanıcıların herhangi bir kurulum işlemi için herhangi bir ayar yapması gerekmiyor. Kullanıcılar aynı zamanda diledikleri zaman cihazı bulunduğu yerden çıkarıp evin içinde başka bir prize takabiliyor. Cihaz tüm Wi-Fi yönlendiricilerle de uyumlu şekilde çalışıyor. Cihazın üzerinde yer alan LED ışıklı akıllı sinyal göstergesi, MW300RE’nin ev içinde en doğru yere yerleştirilmesi konusunda kullanıcılara yardım ediyor. Mercusys sinyal genişletici, MIMO teknolojisi sayesinde daha güçlü Wi-Fi bağlantısı vadediyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mercusys MW300RE menzil genişleticisi bütçe dostu fiyatıyla öne çıkıyor

Faydalı özelliklerle gelen sinyal genişleticis kalitesine oranla uygun fiyatıyla dikkatleri üstüne çekiyor. Tüm modem ve yönlendiricilerle uyumlu olan menzil genişleticisinin indirimli fiyatı ise 329 TL. Cihaz kredi kartlarıyla da satın alınabiliyor. Kullanıcılar cihazı kredi kartlarıyla taksitli olarak da satın alabiliyor. Eğer Wi-Fi ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız bu kampanyaya göz atabilirsiniz. Yeni indirim haberlerini de aktarmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER