reklamı kapat

POPÜLER

Dijutsu 58 inclik televizyon

Dijutsu 58 inçlik televizyon için yeni BİM fırsatı [29 Aralık 2023]

Dijitsu 58 inçlik televizyon için yeni bir BİM kampanyasından söz edelim. Bu hafta BİM’de yeniden satışa çıkacak televizyon webOS yüklü geliyor. Bu sayede cihaza popüler uygulamaları yüklemek mümkün.

Başta YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu 58 inçlik televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Uygun fiyata televizyon arayanlara: Dijitsu 58 inçlik televizyon

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 10.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 29 AralıK’ta BİM kampanyasına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın