reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 43 inclik televizyon

Dijitsu 43 inçlik televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı [12 Ocak 2024]

 - Güncelleme: 11 Ocak 2024 12:37

Dijitsu 43 inç televizyon için yeni BİM kampanyası duyuruldu. 12 Ocak Cuma günü BİM’de satışa çıkacak televizyon Android TV işletim sistemiyle geliyor. Bu destek sayesinde cihaza uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu 43 inçlik televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 43 inç televizyon modeli yeniden BİM’de

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 12 Ocak’ta BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 8.999 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Yeni kampanya haberlerini de paylaşmayı sürdüreceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın