reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 43 inç televizyon

Dijitsu 43 inçlik televizyon için yeni avantajlı fiyat [5 Ocak 2024]

Dijitsu 43 inçlik televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Bu hafta BİM’de yeniden satışa çıkacak televizyon uygun fiyat etiketiyle göze çarpıyor. Android TV destekli televizyon kullanıcıların uygulama veya oyun yükleyebilmesine olanak tanıyor.

YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu 55 inçlik televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 43 inçlik televizyon modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 5 Ocak’ta BİM’de satışa sunulacak televizyonun kampanyalı fiyatı ise 5.799 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın