reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 55 inç webos TV

WebOS yüklü gelen Dijitsu 55 inçlik televizyon için yeni BİM kampanyası [15 Aralık 2023]

Dijitsu 55 inçlik televizyon için yeni BİM fırsatı duyuruldu. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacağı belirtilen televizyon fiyat/performans odaklı bir model olarak karşımıza çıkıyor. İşletim sistemi olarak webOS’un tercih edildiği televizyona bu sayede popüler video uygulamalar kullanılabiliyor.

Başta YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu 55 inçlik televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 55 inçlik televizyon modeli uygun fiyatıyla dikkat çekiyor

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 9.399 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 27 Ekim‘de BİM kampanyasına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER