reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 65 inclik televizyon

webOS destekli Dijitsu 65 inçlik televizyon için yeni BİM fırsatı [5 Ocak 2024]

BİM’in 2024 yılının ilk katalogunda Dijitsu 65 inçlik televizyon da yer alıyor. Kısa bir süre önce 58 inçlik modeli BİM’de satışa çıkan televizyonun 65 inçlik modeli daha büyük bir boyuta sahip. Televizyon daha önceki paylaştığımız modelde olduğu gibi webOS yüklü geliyor. Bu sayede cihaza popüler uygulamaları yüklemek mümkün.

Başta YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu 65 inçlik televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var.  Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 65 inçlik televizyon çok yakında BİM’e geliyor

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 14.799 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 5 Ocak’ta BİM kampanyasına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER