reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 65 inçlik televizyon

WebOS yüklü 65 inçlik Dijitsu DW9900 televizyon için BİM fırsatı [2 Şubat 2024]

Dijitsu DW9900 televizyon için BİM fırsatı duyuruldu. 65 inçlik ekran boyutuna sahip olan televizyon webOS işletim sistemi bulunuyor. Bu işletim sistemi sayesinde cihaza uygulamalar veya oyunlar yüklenebiliyor.

Başta YouTube, Netflix ve Amazon Prime Video olmak üzere çok sayıda video uygulamasına destek veren Dijitsu DW9900 televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu DW9900 televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 14.799 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Bugünlerde uygun fiyatlı bir televizyon satın almayı düşünüyorsanız 2 Şubat’taki BİM kampanyasına göz atabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın