reklamı kapat

POPÜLER

Cosori Sıcak Hava Fritözü

Wi-Fi destekli Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni avantajlı fiyat [1 Ocak 2024]

Wi-Fi destekli Cosori Sıcak Hava Fritözü için yeni bir indirim fırsatı var. Cihazın Wi-Fi bağlantısına sahip versiyonu kullanıcıların cihazı akıllı telefonları üzerinden de kontrol edebilmesine imkan sağlıyor.

Yemekle ilgili bilgiler akıllı telefonlara veya akıllı saatlere bildirim olarak gönderiliyor. Wi-Fi özelliğine sahip olmayan Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinde ise böyle bir destek yok. Cihaz, 5.5 litrelik hacime sahip. Dijital dokunmatik ekranı bünyesinde barındıran yağsız fritözde bu sayede de kontrol imkanı sağlanıyor.  Farklı pişirme yöntemleriyle geniş bir yelpaze sunan cihaz, ızgara, kızartma, ısıtma, kurutma ve daha birçok fonksiyona sahip. Kullanıcılara çeşitli yemek seçenekleri vadeden yağsız fritözde 11 adet ön ayar yer alıyor. Sağlıklı ve lezzetli yiyecekler hazırlanabilmesini mümkün kılan yağsız fritöz, 1.700 watt’lık güce sahip. Cihaz piyasadaki diğer fritöz modellerinde olduğu gibi ön ısıtma ve sıcak tutma fonksiyonlarına sahip olan fritözdeki parçalar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Yapışmaz kızartma sepetleriyle gelen fritöz 100 adet tarifi kullanıcılara sunuyor. Gövdesinde plastik malzemenin tercih edildiği fritöz uygun fiyatı ve sunduğu özelliklerle öne çıkıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Cosori Sıcak Hava Fritözü modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Piyasada daha yüksek fiyata satılan cihaz yapılan son indirimle şu anda 2.780 TL‘ye satılıyor. Bu indirim fritözün siyah renkli modeli için geçerli. Kullanıcılar fritözü kredi kartlarıyla 9 taksitle de satın alabiliyor. Farklı kampanya haberlerini de paylaşmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER