reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu 43DS10000

Dijitsu 43DS10000 Full HD TV için yeni BİM fırsatı [5 Temmuz 2024]

43 inçlik Dijitsu 43DS10000 televizyon için yeni BİM kampanyası duyuruldu. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyonda Android  TV işletim sistemi bulunuyor. Bu işletim sistemi sayesinde televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, BluTV ve daha bir çok video servisi televizyonda izlenebiliyor. Dijitsu 43DS10000 televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 3000:1 kontrast oranı sunan Full HD çözünürlük sunan televizyonun görüş açısı ise 178 derece. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonun tepkime süresi ise 6.5 ms. USB girişi video ve resim oynatabilme özelliğine de destek veren televizyon ince ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu 43DS10000 televizyonun BİM’deki fiyatı ne kadar olacak?

Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 6.499 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya 5 Temmuz’da geçerli olacak. Yeni kampanya haberleri geldiğinde sizlerle paylaşacağız.

 

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın