reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu DS9800

Dijitsu DS9800 Ultra HD televizyon için BİM fırsatı [1 Mart 2024]

Dijitsu DS9800 televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Önümüzdeki hafta BİM’de satışa çıkacak televizyon 50 inçlik ekran boyutuna sahip. Android işletim sistemi yüklü gelen televizyona uygulamalar ve oyunlar yüklenebiliyor.

Dijitsu DS9800 modelinde YouTubeNetflix ve Amazon Prime Video gibi popüler video uygulamaları kullanılabiliyor. 4K çözünürlük destekli Dijitsu DW9900 televizyon modelinde dahil uydu alıcısı da var. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu DS9800 televizonun BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar olacak?

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor. 1 Mart‘ta BİM’de satışa çıkacak televizyonun fiyatı ise 9.499 TL. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER