reklamı kapat

POPÜLER

Dijitsu DS9800

Dijitsu DS9800 4K televizyon için yeni BİM kampanyası [2 Şubat 2024]

50 inçlik Dijitsu DS9800  televizyon BİM‘de kampanyalı olarak yeniden satışa çıkıyor. Önümüzdeki hafta satışa sunulacağı açıklanan televizyon webOS işletim sistemiyle geliyor.

Amazon Prime VideoNetflixYouTube ve Exxen gibi uygulamaların yüklü geldiği Dijitsu DS9800 televizyon modelinde  dahili uydu alıcısı da bulunuyor. Bu sayede televizyonu satın almayı düşünenler ekstradan bir uydu alıcısına ihtiyaç duymuyor. Pek tabii bu uydu alıcısını apartmanınızdaki çanak antene bağlamanız gerekiyor. 2 yıl garanti süresiyle gelen televizyonda 3 adet HDMI bağlantı noktası mevcut. 1.300:1 kontrast oranı sunan televizyonun tepkime süresi ise 8 ms. Dört çekirdek işlemcili ve 1.5 GB RAM’li televizyonda 8 GB dahili hafıza kullanılıyor. 2 adet 8 watt’lık hoparlörü bünyesinde barındıran televizyonda Wi-Fi ve Bluetooth 5.1 gibi bağlantı noktaları yer alıyor. Bluetooth desteği sayesinde televizyona klavye de bağlanabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dijitsu DS9800 televizyonun BİM’deki kampanyalı fiyatı ne kadar?

İnce ekran çerçeveleriyle de dikkat çeken televizyon bu sayede kullanıcıların içeriklere daha iyi odaklanmasına imkan tanıyor.  Önümüzdeki hafta BİM’de satışa sunulacak televizyonun fiyatı ise 9.299 TL olacak. Kullanıcılar kredi kartlarıyla 4 taksitli olarak da satın alabilecek. Kampanya 2 Şubat‘ta geçerli olacak.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın