reklamı kapat

POPÜLER

LG 50NANO766QA

WebOS yüklü gelen LG Nano766QA televizyon için yeni BİM fırsatı açıklandı [2 Şubat 2024]

LG Nano766QA televizyon için yeni BİM fırsatı duyuruldu. Daha önceden de BİM’de satışa çıkan televizyon LG’nin NanoCell teknolojisiyle göze çarpıyor. Televizyon RGB dalga boylarından saf olmayan renkleri ayırmak için nanopartikülleri kullanıyor.

LG NanoO766QA modelinde α5 5. nesil AI işlemci 4K işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci orijinal içeriği analiz ediyor ve daha iyi kaliteye ulaşacak şekilde optimize ediyor. LG Türkiye garantisiyle gelen televizyon 50 inçlik ekran boyutu sunuyor. Yenileme hızı 60 Hz olan televizyonda NanoCell oyun adı verilen bir mod da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar hızlı ve akıcı bir deneyimden yararlanabiliyor. WebOS işletim sistemi yüklü gelen televizyon bununla birlikte Nvidia’nın GeForce Now servisine de destek veriyor. Bu servise üye olan oyuncular bilgisayarlara veya konsollara ihtiyaç duymadan direkt televizyon üzerinden oyun oynayabiliyor. Pek tabii bunun için oyun servisine üye olunması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Nano766QA televizyonun kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar popüler video servisleri  NetflixAmazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaları televizyona yükleyebiliyor. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan bu platformlardaki içerikler izlenebiliyor. Kutu içeriğinden akıllı kumandayla çıkan televizyonun BİM’deki fiyatı ise 20.999 TL olacak. 2 Şubat’ta BİM’de satışa çıkacak televizyon kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabilecek. Cihaz LG Türkiye garantisiyle geliyor.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın