reklamı kapat

POPÜLER

LG 50NANO766QA

LG Nano766QA 4K TV için yeni BİM kampanyası [1 Mart 2024]

LG Nano766QA televizyon için yeni BİM kampanyası açıklandı. Daha önceden de BİM’de satışa çıkan televizyonda LG NanoCell teknolojisi kullanılıyor. Televizyon RGB dalga boylarından saf olmayan renkleri ayırmak için nanopartikülleri kullanıyor.

LG Nano766QA modelinde α5 5. nesil AI işlemci 4K işlemcisi bulunuyor. Bu işlemci orijinal içeriği analiz ediyor ve daha iyi kaliteye ulaşacak şekilde optimize ediyor. LG Türkiye garantisiyle gelen televizyon 50 inçlik ekran boyutuna sahip. Yenileme hızı 60 Hz olan cihazda NanoCell oyun adı verilen bir mod da yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar hızlı ve akıcı bir deneyimden yararlanabiliyor. Televizyon bununla birlikte Nvidia’nın GeForce Now servisine de destek veriyor. Bu servise üye olan oyuncular bilgisayarlara veya konsollara ihtiyaç duymadan direkt televizyon üzerinden oyun oynayabiliyor. Pek tabii bunun için oyun servisine üye olunması gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LG Nano766QA 4K TV modelinin kampanyalı fiyatı ne kadar?

Kullanıcılar popüler video servisleri  NetflixAmazon Prime Video ve YouTube gibi uygulamaları televizyona yükleyebiliyor. Bu sayede harici bir medya oynatıcısına ihtiyaç duymadan bu platformlardaki içerikler izlenebiliyor. Kutu içeriğinden akıllı kumandayla çıkan televizyonun BİM’deki fiyatı ise 20.999 TL olacak. 1 Mart‘ta BİM’de satışa çıkacak televizyon kredi kartlarıyla 4 taksitle de satın alınabilecek.  Yeni indirim haberlerini de duyurmaya devam edeceğiz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın

İLGİLİ HABERLER